Pomoc / Jak oglądać ?

Wyskakujące reklamy

Jak Państwo zauważyli do oglądania filmów i seriali na KraisFilm.pl nie jest wymagane konto premium, jak również nie są Państwo zmuszaniu do opłacania abonamentów czy uiszczania innego rodzaju opłat. Mogą Państwo korzystać z zawartości portalu nieodpłatnie, administracja KraisFilm.pl nigdy nie zażąda od Państwa jakichkolwiek opłat za możliwość korzystanie z Portalu. Materiały video dodawane przez użytkowników są dostępne dzięki usługodawcom hostingowym, usługodawcy Ci mogą zaoferować Państwu materiały video w najwyższej jakości bez limitów w zamian za możliwość wyświetlania reklam sponsorów. Reklamy które są wyświetlane w odtwarzaczu, lub serwowane po kliknięciu w odtwarzacz są reklamami usługodawcy hostingowego, nie mamy wpływu na ich treść ani jakość.

Reklamy w odtwarzaczach mogą instalować niechciane programy, prosimy nie klikać ani nie wysyłać smsów na numery w odtwarzaczu!

Problemy z odtwarzaczem

Odtwarzacz pokazuje następujący komunikat:„The publisher of this video doesn’t allow adblock, please deactivate your adblock module for this page and reload”. Jeżeli napotkają Państwo problem z odtwarzaczem, film/serial nie chce się odtworzyć, najprawdopodobniej korzystają Państwo z wtyczki blokującej reklamy typu „Adblock”, „Adguard” itp. Niestety, ale bez reklam dostawca hostingu video nie jest w stanie funkcjonować, dlatego dany materiał jest blokowany. Jeżeli chcą Państwo korzystać z odtwarzacza bez limitów muszą Państwo wyłączyć wtyczkę blokującą reklamy lub dodać portal KraisFilm.pl do wyjątków, a następnie odświeżyć stronę (przycisk F5). Odtwarzacz Openload pokazuje następujący komunikat:„the video could not be loaded either because the server or network failed or because the format is not supported”w takim przypadku należy przeładować stronę ponownie, problem powinien zniknąć, jeżeli nadal występuje oznacza to że jest jakiś problem z plikiem video, proszę wtedy zgłosić dany materiał, używając przycisku pod okładką filmu.

Dodawanie swoich linków

Jeżeli chcesz dodać linki prowadzące do twoich materiałów video skorzystaj z przycisku pod okładką materiału/boxie z linkami pod filmem.